Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » У Вінниці розпочався черговий табір підтримки та відновлення ветеранів, які втратили зір на війні та членів їхніх родин

У Вінниці розпочався черговий табір підтримки та відновлення ветеранів, які втратили зір на війні та членів їхніх родин

Протягом 14 днів, 10 учасників, які втратили зір в результаті мінно-вибухових поранень, пройдуть курс комплексної реабілітації. Для багатьох з учасників це етап первинної реабілітації, спрямований на відновлення або компенсацію втрачених функцій. Програма враховує максимально індивідуальний підхід та постійний психологічний супровід.

Даний курс реабілітації є шляхом до формування особистої мотивації та путівником до незалежності і самостійності у своєму житті, кожного учасника.

Команда організаторів та меценатів продовжує системний підхід у проведенні заходів підтримки та відновлення однієї із найскладніших нозологічних груп осіб, які втратили зір.

Наразі до команди організаторів долучилися фахівці кафедри офтальмологічних хвороб, Вінницького національного медичного університету імені Пирогова, які своєю участю додали медичну складову до загального процесу реабілітації.

Звичайно, команда тренерів працює за вже роками сформованою програмою, але не має двох однакових таборів, бо їх унікальністю є люди, які беруть у них участь. Перший день реабілітації розпочався, теплою зустрічю, загальним знайомством, тестуванням та діагностикою учасників, продовжився з навчання базовим правилам супроводу та психологічної підтримки.

Кожен наступний день буде наповнений великою кількістю занять, отриманням практичних і теоретичних знань, процесом емоційної підтримки і дружнього спілкування.

Сміливо зазначаємо, що старт третього табору реабілітації у 2024 році, відбувся успішно!

А, як кажуть в спорті, що вдалий старт – це стовідсоткова перемога!

Партнерами у цій справі виступили:

  • Національна Асамблея людей з інвалідністю України
  • Європейський форум інвалідності (EDF)
  • Християнська місія незрячих (CBM)
  • Вінницький національний медичний університет імені Пирогова
  • Благодійний фонд Родини Жебрівських (ВБО «Благодійний фонд Родини Жебрівських»)
  • Oleksandr Tereshchenko Charity Foundation
  • БФ Побачимо Перемогу (Благодійна організація «Побачимо перемогу»)
  • Громадська спілка «Сучасний погляд»

Захід відбувся в рамках реалізації проєкту «Криза в Україні: Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю (2-га фаза), який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму інвалідності (EDF) та Християнської місії незрячих (CBM).

#EDF#CBM#НАІУ#Сучасний_погляд#незрячі

#Реабілітація#Військові#Ветерани#адаптація