Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » У Варшаві відкрився новий центр допомоги для українців

У Варшаві відкрився новий центр допомоги для українців

У Варшаві відкрили Центр допомоги та підтримки для осіб з досвідом міграції та біженства, в якому можна отримати безкоштовну допомогу, пов’язану з доступом до освіти, медицини або при залагодженні документних питань в адміністраціях та установах. Джерело

Центр відкрив Фонд “Польський Форум Міграційний”. Заклад розташований за адресою вул. Górczewska 137. Працюватиме він з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.

Попередньої реєстрації не потрібно, вистачить лише прийти безпосередньо до центру. Натомість за попередньою реєстрацією доступні будуть безкоштовні консультації, які надаються також онлайн:

– психологів для дорослих, молоді та дітей;
– юристів;
– акушерки;
– спеціалістів з легалізації перебування;
– бізнес-консультантів;
– кар’єрних консультантів;
– інше: якщо чогось потребуєте, зверніться до Фонду й працівники перевірять, як і чим можуть допомогти.

Записатися на візит до будь-кого з перерахованих вище фахівців можна за телефоном +48 692-913-993 або написавши на адресу: zapisy@forummigracyjne.org

У центрі працює також світлиця для дітей віком від 3 до 8 років, де під опікою вихователів можна залишати дітей до чотирьох годин на день. Окрім робочих днів, кімната для дітей також працює в суботу з 10:00 до 14:00. Виховательки говорять українською та російською мовами.

У центрі допомагатимуть усім іноземцям, незалежно від того, коли і звідки вони в’їхали в Польщу. Фахівці консультують різними мовами, зокрема українською, російською, польською, білоруською, англійською, французькою, іспанською, чеченською, дарі, пушту.