Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » У Львові облаштують центр для проживання переселенців з інвалідністю

У Львові облаштують центр для проживання переселенців з інвалідністю

У Львові облаштують центр для проживання переселенців з інвалідністю. львів, переселенец, приміщення, центр для проживання, інвалідність

Суспільне Львів

У Львові облаштують спеціалізований центр для проживання переселенців, які мають інвалідність або потребують лікування. Для цього відремонтують приміщення колишнього лікувального закладу на вулиці Замарстинівській. Зараз готують проєкт майбутньої реконструкції, повідомляє Суспільне.

Сім’я Ісіченків — одна із тих, яка потребує спеціального житла. Родина у липні переїхала із окупованої Балаклії до Львова і відтоді живе у модульному містечку. У двох хлопців-школярів — спінально-м’язова атрофія і вони пересуваються на візках.

“Потрібне нам, наприклад, якесь приміщення для занять, фізичних занять, типу реабілітації. Потрібно під масажі. Тому хотілося б щось таке, щоб хоча би можна було займатися, хоч би самостійно”, — каже переселенка Катерина Ісіченко.

У Львові облаштують центр для проживання переселенців з інвалідністю. львів, переселенец, приміщення, центр для проживання, інвалідність

Родина Ісіченків потребує спеціалізованого житла. Суспільне Львів

Житло для переселенців, які потребують особливих умов, облаштують в одному з приміщень колишнього оздоровчо-лікувального закладу на вулиці Замарстинівській. Загалом у цій будівлі буде три житлові поверхи. Приміщення розпланують за типом гуртожитку. Опікуватимуться ними львівські медики Другого медоб’єднання, яким належать ці приміщення.

“Тут розташовані недалеко, в радіусі трьох кілометрів, заклади спеціалізованої медичної допомоги і допомогу, яку потрібно, ми зможемо надати вимушено переміщеним особам”, — каже керівник Другого міського медоб’єднання Андрій Миськів.

У Львові облаштують центр для проживання переселенців з інвалідністю. львів, переселенец, приміщення, центр для проживання, інвалідність

Усі роботи профінансують міжнародні організації. Суспільне Львів

Також територію навколо і саме приміщення мають облаштувати під потреби людей із інвалідністю. Планують зробити пандуси, а також зовнішній ліфт.

“Люди з пораненнями досі поступають до нас евакуаційними потягами, відповідно приїжджають до нас ті, які мають певні хвороби, мають певний ступінь інвалідності. Вони потребують особливих умов проживання. Відповідно, потреба у такому закладі чи центрі, де будуть спеціальні умови для проживання, є дуже великою”, — каже начальник міського управління соцзахисту Ігор Кобрин.

Усі роботи профінансують міжнародні благодійні організації. Коли саме розпочнуть ремонт, наразі невідомо. Поки готують проєкт майбутньої реконструкції.

Наталія Карнаух, Ірина Мочульська