Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Тепла зима для 5000 людей з інвалідністю в Україні!

Тепла зима для 5000 людей з інвалідністю в Україні!

У рамках проєкту “Тепло” Fight For Right запустили ініціативу із підтримки людей з інвалідностю під час холодної пори року. Через обстріли енергетичної інфраструктури багато українців та українок перебувають без тепла та електроенергії.

❗️Ми надаємо допомогу:

– людям зі складними видами інвалідності (коли людина потребує сторонньої допомоги або має суттєві порушення здоров’я), які проживають у сільській місцевості й позбавлені газопостачання;

– одиноким людям з інвалідністю старшого віку в прифронтових територіях (детальніша інформація про області на наступному фото);

– сім‘ям з дітьми з інвалідністю.

Перевага надається дорослим людям з інвалідністю (1 та 2 групи інвалідності), які проживають у прифронтових зонах або зонах бойових дій.

❗️Якщо вам або вашим рідним потрібна допомога, звертайтеся:

– за номером гарячої лінії: 0 800 30 66 33

– або за електронною адресою: help@ffr.org.ua

❗️Важливо:

Щодня обсяг запитів на допомогу росте через регулярні відключення електроенергії та погодні умови. Час очікування на зворотню відповідь може тривати близько 10 днів. Ми обов’язково відповідаємо на кожен лист чи повідомлення у порядку черги.

Просимо не надсилати запит на допомогу одночасно на гарячу лінію, електронну пошту і в соцмережах Fight For Right, так як це уповільнює роботу наших кейс-менеджерів/ок.

Щоб реалізувати якнайбільше запитів, ми можемо надати тільки одноразову допомогу для особи з інвалідністю чи його/її членам сім’ї. У разі багаторазових звернень – запит анульовується.

Допомога надається за підтримки The Nippon Foundation, PWRDF, JTI Україна, All Things Live Sweden.

Позначки: