Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » СОС Дитячі містечка надають гуманітарну допомогу ВПО у Львівській області

СОС Дитячі містечка надають гуманітарну допомогу ВПО у Львівській області

СОС Дитячі містечка надають гуманітарну допомогу ВПО з дітьми, які зареєстровані у Львівській області. Джерело

Про допомогу

Допомогу від штабу СОС Дитячі містечка можуть отримати сім’ї, які проживають у Львові або Львівській області, мають місцеві довідки ВПО та мають неповнолітній дітей до 18 років. Попередній запис здійснюється за телефоном. На телеграм каналі штабу публікують списки запрошених на допомогу. Відстежуйте дату та час, коли вас запросять до фахівця. На прийомі у вас запитають всі потреби і записують – це основний документ. На основі вашого запиту представники формують замовлення. Будьте організовані та вдячні, не всі ваші потреби можуть бути забезпечені.

Куди звертатися

Телефон для запису: 0957901398  з понеділка по четвер 11:30 – 12:30. Видача допомоги здійснюється з 10:00 до 12:00 з понеділка по четвер за адресою: Львів, вул. Зелена 115-ж (будинок з білої та коричневої цегли і на куті є двері з синьою вивіскою). Телеграм канал штабу СОС Дитячі містечка – https://t.me/sos_lviv1

P.S. Після того, як вдалося записатися батьки або офіційний опікун дитини має прийти з копіями документів, а саме: паспорт і код ІПН; довідки ВПО ваша і вашої дитини(дітей): свідоцтво або паспорт дитини. Якщо ви приходите повторно, то майте при собі паспорт, щоб можна було підтвердити вашу особу. Якщо ви проживаєте у Львівській області, реєструючись ви підтверджуєте, що матимете змогу отримати допомогу самовивозом, особисто у штабі.

Позначки: