Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Соціальне таксі в Дніпрі: транспортні послуги особам з інвалідністю

Соціальне таксі в Дніпрі: транспортні послуги особам з інвалідністю

Перевезення людини з інвалідністю – не завжди легка для вирішення задача. Рятують транспортні послуги особам з інвалідністю “Соціальне таксі” від Міського центру соціальної допомоги. Через свою зручність вона користується суттєвим попитом у маломобільних осіб, що не мають можливості самостійно дістатися потрібної локації. Джерело

Про допомогу

Транспортні послуги надаються:

  • особам з інвалідністю I та II групи захворювання опорно-рухового апарату
  • особам з порушеннями органів зору, які мають I групу інвалідності

Кожна особа і кожна громадська організація, що стоять на обліку для сумісного перевезення групи осіб, мають право отримати 4 безкоштовні послуги на місяць тривалістю не більше ніж 3 години на день. В екстрених випадках ця кількість може бути збільшена. Особа, що бажає скористатися послугою, має стати на облік до відділення Міського центру соціальної допомоги. Для цього потрібно надати документи: заяву; паспорт (для дітей з інвалідністю до 14 років – свідоцтво про народження); довідку МСЕК або медичний висновок/корінець для дітей з інвалідністю; пенсійне посвідчення/посвідчення особи з інвалідністю; довідка з місця проживання; реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Куди звертатися

Надіслати документи можна через кабінет мешканця на сайті Дніпроради: https://lnnk.in/d0hP. Також документи можна передати через родича або соціального працівника, звернувшись до міського центру соціальної допомоги: Дніпро, вул. Комбрига Петрова, 21. Попередня реєстрація на користування послугою за номером телефону: 0981659191, 0504119191.

P.S. На сьогодні в автопарку центру налічується 6 автомобілей, що обладнані гідравлічними підйомниками та пандусами для транспортування людей на кріслі колісному. Чотири мікроавтобуси та два автобуси перед кожним виїздом перевіряються механіком, також проходять медичне обстеження і водії задля уникнення небезпечних ситуацій на дорозі. Якщо Ви зареєстровані у Міському центрі соціальної допомоги, Ви можете скористуватися послугою “соціальне таксі” за попередньої реєстрації. Зверніть увагу, запис здійснюється за номером телефону за 5-7 днів до поїздки.