Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Що робити якщо вам відмовлено у призначенні чи продовженні допомоги на проживання

Що робити якщо вам відмовлено у призначенні чи продовженні допомоги на проживання

Запитуєте – відповідаємо

Якщо вам відмовлено у призначенні допомоги на проживання Ви можете отримати державну підтримку в інший спосіб

➡️ Отримати статус безробітного, унаслідок чого ви матиме право:

🔹 на допомогу по безробіттю в розмірі від 1500 до 7100 грн тривалістю до 90 календарних днів (для осіб передпенсійного віку – до 360 календарних днів) під час дії воєнного стану;
🔹 допомогу від кар’єрного радника в пошуку роботи та працевлаштуванні;
🔹консультаційні, інформаційні та профорієнтаційні послуги з метою перенавчання.

➡️ Оформити соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, якщо середньомісячний сукупний дохід вашої родини менше прожиткового мінімуму.

➡️ Оформити субсидію на оплату житлово-комунальних послуг. Нагадуємо, що для підтвердження фактичного проживання в будинку чи квартирі достатньо надати довідку ВПО. Офіційна реєстрація у житловому приміщенні й договір найму не вимагаються.

➡️ Отримати соціальні послуги в  разі перебування у складних життєвих обставинах таких, як догляд вдома, денний догляд,  підтримане проживання, соціальну адаптацію і консультування тощо. 

➡️ Про інші форми соціальної допомоги можна дізнатися на електронних сервісах Дія https://diia.gov.ua та «Соціальна громада» https://socgromada.ioc.gov.ua

******

Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity. Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.