Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Реєстрація на кеш-гранти у Кривому Розі від Карітас

Реєстрація на кеш-гранти у Кривому Розі від Карітас

Карітас Кривий Ріг оголосили додаткову реєстрацію на кеш-гранти у Кривому Розі, за живою чергою, також запрошують  ВПО Дніпропетровської області, які ще не отримували грошову допомогу в інших благодійних організаціях. Джерело

Про допомогу

Прийом заявок на допомогу відбуватиметься в рамках проєкту “Warm Me Up”/”Обігрій” благодійного фонду “Карітас Кривий Ріг”, що діє при парафіяльному центрі “Рідна хата”, на Парафія Святого Миколая Чудотворця УГКЦ. Першочергово претендувати на допомогу можуть представники наступних категорій:

  • люди з інвалідністю (1 та 2 група)
  • самотні люди похилого віку (понад 60 років)
  • багатодітні сім’ї (3 або більше неповнолітніх дітей)
  • самотні батьки/опікуни (проживають разом з дітьми)
  • вагітні жінки та матері дітей до 3-х років
  • важкохворі

Для реєстрації на грошову допомогу потрібні такі документи: довідка ВПО (реєстрація м. Кривий Ріг), оригінали паспорту, коду, свідоцтва про народження, документ, що посвідчує приналежність до категорії, IBAN голови домогосподарства.

Куди звертатися

Прийом заявок відбуватиметься у робочі дні з 10:00 до 14:30 (без попереднього запису), за адресою: Кривий Ріг, вул. Івана Франка, 8. Якщо у Вас залишились питання, Ви можете звернутись за телефоном: 0988920369

P.S. Зареєструватися можуть тільки ті, хто ще не отримував в інших благодійних організаціях грошову допомогу, реєстрація проводиться серед внутрішньо переміщених осіб, які отримали статус після 24 лютого 2022 року.