Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Реєстрація на грошову допомогу від БФ «Право на захист» у межах Консорціуму Реагування» в Одесі

Реєстрація на грошову допомогу від БФ «Право на захист» у межах Консорціуму Реагування» в Одесі

Міський гуманітарний центр Одеси за підтримки благодійного фонду “Пліч о пліч” розпочинає реєстрацію ВПО і постраждалих від воєнних дій на грошову допомогу за участю БФ «Право на захист» у межах Консорціуму Реагування». Джерело

Про допомогу

БФ “Право на захист”, приймає на реєстрацію для отримання грошової допомоги тільки за наступними умовами та критеріями вразливості:

Умови програми для ВПО:

  1. родини ВПО (з 24.02.2022), які ще не отримували грошову допомогу від БФ «Право на захист» та наразі не отримують грошову допомогу від міжнародних організацій.
  2. ВПО- постраждалі від воєнних дій (мають особисте житло, що пошкоджене / зруйноване з 24.02.2022 внаслідок воєнних дій чи мають особу, що з 24.02.2022 отримала поранення внаслідок обстрілу / воєнних дій і не є учасником бойових дій) які проживають в Одесі або Одеській області.

Критерії програми для ВПО

  • домогосподарство, яке складається виключно з особи або осіб літнього віку (60+);
  • домогосподарство з трьома й більше дітьми;
  • домогосподарство з дитиною віком до двох років;
  • домогосподарство з вагітною жінкою;
  • домогосподарство з особою з інвалідністю І чи ІІ групи.

Куди звертатися?

Якщо ви підпадаєте під вказані вище критерії та умови, вам необхідно подзвонити за номером телефону: 0671270009. Вас запишуть з вказанням дати та часу, коли необхідно підійти на реєстрацію з наявністю всіх необхідних документів, за адресою: м. Одеса, проспект Шевченко 1/2.