Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Реабілітаційні центри Німеччини, де можуть отримати послуги українці з інвалідністю

Реабілітаційні центри Німеччини, де можуть отримати послуги українці з інвалідністю

Німеччина – країна з потужним механізмом як медичної, так і соціально-трудової реабілітації людей з інвалідністю, а також з дієвим комплексом юридичної підтримки громадян на ринку праці.

Реабілітаційні центри для людей з інвалідністю в цій країні забезпечують реабілітацію осіб з інвалідністю та здобуття ними професії й працевлаштування.

BerufsbildungswerkVolmarstein

Центр комплексної реабілітації в місті Фольмарштейн є лікувально-санітарною установою з ортопедичною клінікою, відділом професійного навчання, з майстернями, гуртожитком та санаторним відділенням. Після лікування клієнтів центру переводять до відділу профнавчання, де на вибір представлено близько 40 спеціальностей, переважно з обробки дерева, металу, торгової справи, пошиття одягу та взуття тощо. Спеціалісти центру вивчають можливості кожного підопічного, після чого рекомендують найбільш підходящу професію. Тривалість навчання в центрі становить від кількох місяців до двох років. Центр отримує замовлення від приватних фірм, куди вихованців в подальшому працевлаштовують.

Am Grünewald 10-12
58300 Wetter
023 356 390

RehaklinikHeidelberg-Königstuhl

Центр в Гейдельберзі має 800 навчальних місць та інтернатний заклад. Здійснює реабілітацію хворих на туберкульоз та серцево-судинні захворювання. У центрі готують фахівців в області електроніки, радіотехніки, програмування. Майстерні обладнані найсучаснішою технікою.

Kohlhof 8
69117 Heidelberg
06221 907 0
06221 907 718
info@rehaklinik-koenigstuhl.de
https://www.rehaklinik-koenigstuhl.de/startseite/

BundesarbeitsgemeinschaftfürRehabilitatione.V.(BAR)

Федеральна робоча група з реабілітації – відновлювальний центр у Франкфурті-на-Майні має 1200 місць і призначений для медичної реабілітації. Має ортопедичну клініку та відділення трудотерапії. У відділенні діють ткацькі, картонажні, металообробні майстерні, але навчання в них не передбачено. За необхідності після проведення медичної реабілітації пацієнтів направляють на перенавчання в інші місця.

Solmsstraße 18 | 60486 Frankfurt am Main
06960 501 80
06960 501 829
info@bar-frankfurt.de
https://www.bar-frankfurt.de/

Некомерційний інститут реабілітації та оздоровлення RHI

Займається фізіотерапевтичною амбулаторною практикою, трудотерапією, надає логопедичну допомогу.

Франкфурт-Заксенхаузен
Deutschherrnufer 12
06961 002 755
rhikid@gmx.de 
https://www.rhikid.de/index.html

Франкфурт-Бонамес
Ben-Gurion-Ring 110a
06961 002 755
rhikid@gmx.de 
https://www.rhikid.de/index.html

Навчання у кожному з описаних центрів закінчується здачею професійного іспиту в промислово-торговельній палаті, після чого можливе укладання довгострокового контракту на ринку праці.

Матеріал створений за підтримки EnableMeUkraine