Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Психологічна консультація, підтримка та повний супровід

Психологічна консультація, підтримка та повний супровід

Пропонуємо до вашої уваги добірку можливостей безкоштовно отримати психологічну консультацію, підтримку або повний супровід в конкретній темі. 👍Зберігайте, користуйтеся, діліться з іншими жінками.


🔺Центри допомоги врятованим
☑️ Це державні установи, створені Урядом України у партнерстві з UNFPA, де люди, котрі виїхали з зони активних бойових дій та/або тимчасово окупованих територій, можуть отримати комплексну соціально-психологічну підтримку в одному місці. Всі контакти – на “Платформі допомоги врятованим”: http://surl.li/geroa

🔺Кризова психологічна консультація

☑️ Лінія запобігання самогубствам Lifeline Ukraine – 7333 (працюють цілодобово, дзвінки безкоштовні).
☑️ Кризове консультування ВАРТО ЖИТИ працює з понеділка по п’ятницю (11-19:00) за телефонами 5522 (для абонентів lifecell та Vodafone Ukraine) та +380931707219 (для абонентів Kyivstar).
☑️ Служба турботи про психічне здоров’я. Право на захист проводить запис на кризові консультації через цю форму: http://surl.li/dgpqz
☑️ НПА – Національна психологічна асоціація надає дорослим і підліткам первинну психологічну допомогу (кризові та консультації з травмотерапії) за номером 0800100102.

☑️ Онлайн-платформа «Розкажи мені» https://tellme.com.ua/ надає українцям безкоштовну психологічну допомогу.

🔺Психологічна допомога родинам військовослужбовців
☑️ Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців Громадський рух «Жіноча Сила України» пропонує консультації за телефоном 0800332720 або запис на групи підтримки – за посиланням http://surl.li/gastv
☑️ Лінія підтримки Veteran Hub для близьких ветеранів і військовослужбовців доступна за телефоном +380673482868 щодня з 8:00 до 22:00.

🔺Допомога родинам полонених
☑️ Блакитний птах надає психологічну підтримку, консультації та супровід як звільненим із полону, так і членам їхньої родини, за телефонами +380950162622, +380505094049 та +380506572089.
☑️ МРІЯ – Українська фундація, заснована Юлією Паєвською (Тайрою), пропонує допомогу (психологічну, юридичну, освітню) родинам із дітьми. Подати заявку можна за посиланням: http://surl.li/gasyi

🔺Допомога жертвам сексуального насильства
☑️ Ла Страда-Україна/La Strada-Ukraine забезпечує роботу Національної гарячої лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації за номерами 0800500335 (зі стаціонарного) або 116123 (з мобільного). Цілодобово та анонімно.
☑️ ГО Дівчата пропонують консультації для дорослих та дітей, запис – у формі за посиланням http://surl.li/gassi. За додатковою інформацією телефонуйте: +380734603860.


🔺Самодопомога
☑️ Всеукраїнський проект Ти як? http://surl.li/gasss – інформаційний ресурс, що містить “аптечку швидкої психологічної допомоги”, техніки самодопомоги та контакти перевірених гарячих ліній психологічної допомоги.
☑️ Курс для ВПО на платформі Prometheus http://surl.li/eyvoq (в постійному доступі для всіх).


🔺Взаємопідтримка
☑️ Сервіс психотерапевтичної допомоги Хаб стійкості створений, щоб підтримувати одне одного. За посиланням http://surl.li/gauqv можна зареєструватися на консультацію або підібрати фахівця для консультації.
☑️ Жіночий Ветеранський Рух пропонує підтримку ветеранкам у колі однодумиць. Пишіть на імейл zhinochyi.veteranskyi.rukh@gmail.com, або телефонуйте: +380675767207. Разом ми сильніші!

********

Створення цього матеріалу стало можливим завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я», який реалізується у рамках угоди про співпрацю № 7200AA18CA00032, що фінансується від 28 вересня 2018 року, і реалізується JSI Research & Training Institute Inc та Momentum Wheels for Humanity.   Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ) і не обов’язково відображає точку зору USAID чи уряду США. НАІУ є субпартнером Momentum Wheels for Humanity.