Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Про оформлення допомоги на проживання ВПО з інвалідністю через Портал Дія

Про оформлення допомоги на проживання ВПО з інвалідністю через Портал Дія

Національна Асамблея людей з інвалідністю України звернулася до Міністерства цифрової трансформації України за роз’ясненням стосовно можливості оформлення засобами Порталу Дія, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія, допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю.

Листом від 22 квітня 2024 р. № 1/06-10-6255 Мінцифри, надавши НАІУ загальну інформацію про порядок оформлення відповідної виплати, поінформувало про те, що Міністерством реалізована комплексна можливість подачі заяви про взяття на облік ВПО та заяви на отримання допомоги на проживання ВПО, а також можливість відображення довідки ВПО в мобільному додатку Порталу Дія.

Мінцифри зауважує, що під час подання заяви уповноважена особа може проставити відповідну відмітку щодо наявності в неї чи в члена її сім’ї інвалідності, що потім перевіряється відповідним органом соціального захисту.

Зазначене важливо з огляду на те, що зазначена допомога для ВПО з інвалідністю виплачується у збільшеному розмірі, зокрема 3 000 грн, а не 2 000 грн як особам без інвалідності.

Із листом від 22 квітня 2024 р. № 1/06-10-6255 можна ознайомитися за посиланням.

********

Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу ,за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity.  Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.

Позначки: