Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Політика убезпечення

Політика убезпечення

18 квітня 2024 року в онлайновому форматі відбувся вебінар “Політика убезпечення”. Захід організовано та проведено Секретаріатом НАІУ для представників громадських організацій – членів та партнерів Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ). У програмі заходу розгляд питань щодо впровадження та використання політики убезпечення в організаціях.

Що таке убезпечення? Яка різниця між убезпеченням, захистом та безпекою? Учасники та учасниці заходу мали можливість обсудити наявні політики організації, заборонену поведінку; оглянути 6 принципів IASC. Дізнатись про конфіденційність та інші принципи роботи зі зворотним зв’язком.

Убезпечення означає запобігати заподіянню шкоди людям при наданні допомоги в цілях розвитку та гуманітарної допомоги. НАІУ у складі, якої понад 120 громадських організацій, прагне створити та підтримувати середовище, яке пропагує основну цінність людської гідності та запобігає домаганням, зловживанням та експлуатації своїх бенефіціарів, партнерів і працівників, тому дотримання корпоративних політик і етичного кодексу є важливою частиною нашої роботи.

Захід організовано НАІУ в рамках проєкту «Криза в Україні: Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю (2-га фаза)» за підтримки Європейського форуму інвалідності (EDF) та Християнської місії незрячих (СBM).

#НАІУ#EDF#CBM#допомога#убезпечення