Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » По всій території України облаштовують пункти обігріву

По всій території України облаштовують пункти обігріву

Наразі спеціалісти оперативних штабів усіх обласних військових адміністрацій визначають точні локації, для яких такі пункти будуть життєво необхідні. Джерело

На час осінньо-зимового періоду на звільнених від окупантів територіях, а також в українських містах облаштують пункти обігріву. Ці приміщення будуть енергонезалежними та оснащеними генераторами. Зокрема, йдеться про пункт обігріву на Львівському залізничному вокзалі. Про це повідомили у Мінреінтеграції України.

Загалом у деокуповані регіони ДСНС готова обладнати 400 стаціонарних і 100 мобільних пунктів обігріву. В них можна буде зігрітися, підзарядити телефони та поїсти. Стаціонарні пункти обігріву розгорнуться у приміщеннях, які мають придатні для цього умови. Це можуть бути адмінбудівлі, навчальні заклади, заклади культури тощо.

Крім того, існує домовленість Державної служби з надзвичайних ситуацій з Єврокомісаром про надання тисячі мобільних пунктів обігріву, оснащених генераторами. Вони відправляться у небезпечні, прифронтові та щойно звільнені регіони за заявками від ОВА.

Готує точки обігріву й Укрзалізниця – їх облаштують у приміщеннях понад 30 залізничних вокзалів в обласних і районних центрах, які приймають внутрішніх переселенців. Там громадяни також зможуть отримати чай, каву, зігрітися.

Приміщення будуть енергонезалежними й оснащеними генераторами від Товариства Червоного Хреста України. Зокрема, це вокзали у Запоріжжі (2), Вінниці, Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Бердичеві, Рівному, Кривому Розі (2), Ковелі, Коломиї, Мукачеві, Трускавці, Моршині, Жмеринці, Івано-Франківську, Чернівцях, Чопі, Ужгороді, Житомирі, Миронівці, Чернігові, Тростянці, Сумах, Харкові, Одесі, Черкасах, Кропивницькому, Бердичеві, Тернополі, Львові (2) та на станціях «Тараса Шевченка» й «Дарниця».

Перелік і точні місця розташування пунктів обігріву на щойно звільнених територіях найближчими днями з’являться на регіональних сайтах ДСНС.

Нагадуємо, з питань евакуації слід звертатися на гарячу лінію Мінреінтеграції: 15-48 або ж писати через WhatsApp/Telegram/Viber за телефоном: +38 (096) 078-84-33. Це гаряча лінія для дзвінків з-за кордону й з ТОТ.