Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Перший електронний рецепт можна отримати без візиту до лікаря вже з 19 жовтня

Перший електронний рецепт можна отримати без візиту до лікаря вже з 19 жовтня

З 19 жовтня перший електронний рецепт можна отримати без візиту до лікаря, — повідомили у Міністерстві охорони здоровʼя.

Процес використання електронних рецептів став більш зручним. Раніше пацієнт міг отримати перший е-рецепт без візиту до лікаря лише за наявності гострих чи хронічних захворювань.

Тепер навіть якщо пацієнт звертається до лікаря дистанційно вперше, лікар має право виписати е-рецепт на ліки без проведення особистого прийому пацієнта. Виняток — пацієнти, які проходять замісну підтримувальну терапію.

При цьому в своєму рішенні лікар має спиратися на отримані від пацієнта дані про його поточний стан, скарги, а також відомості з його первинної облікової медичної документації.

Також він обов’язково повинен внести медичні записи про таку взаємодію до електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ).

*******

Інформація розміщена в рамках реалізації проєкту Національної Асамблеї людей з інвалідністю України під керівництвом Momentum Wheels for Humanity (Momentum) «Покращення реабілітаційних послуг в системі охорони здоров’я» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку. 

Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity. Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.