Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Пенсіонери зможуть отримати на Укрпошті додатково по п’ять енергоефективних ламп

Пенсіонери зможуть отримати на Укрпошті додатково по п’ять енергоефективних ламп

За наявності пенсійного посвідчення пенсіонери зможуть додатково отримати 5 світлодіодних лампочок у відділеннях АТ “Укрпошта”. Програма є складовою підтримки Європейським Союзом української енергетичної системи та має на меті надати українцям безкоштовно 50 млн лампочок. Джерело

Про допомогу

24 листопада внесено зміни до “Порядку реалізації експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії в Україні”. Впроваджено додаткову можливість отримання пенсіонерами по пʼять світлодіодних ламп на одну фізичну особу безпосередньо у відділеннях поштового звʼязку АТ “Укрпошта” за наявності пенсійного посвідчення. Очікується, що таке рішення дозволить пришвидшити процес видачі лампочок реципієнтам перед початком осінньо-зимового періоду підвищених навантажень на енергосистему України.

Куди звертатися

Знайти найближче відділення АТ “Укрпошта”, а також дізнатися режим роботи ви можете на сайті: https://offices.ukrposhta.ua/. Як повідомлялося раніше, програма з обміну ламп розжарювання на LED-лампи стартувала 31 січня 2023 року та реалізується в усіх регіонах України, крім зони бойових дій та тимчасово окупованих територій: https://cutt.ly/OwI1yGqe.