Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Німецький додаток EIS (морозиво) для дітей із затримкою мовного розвитку для полегшення спілкування

Німецький додаток EIS (морозиво) для дітей із затримкою мовного розвитку для полегшення спілкування

Що таке програма EiS?

Додаток EiS – це словник у кишені. Додаток дозволяє відкривати різноманітні форми спілкування.

Ідея програми EiS виникла на основі спостереження, яке ініціатор програми EiS Анке Шоттлер зробила в повсякденному житті зі своїм сином.

Терміни в додатку представлені мультимодально:

символ → побачити
 слово → прочитати
 аудіо → почути
 відео → подивитися знак

Акторами знаків є діти з інвалідністю та без інвалідності, діти, для яких німецька мова рідна, і діти, які вивчають німецьку мову.

Отже, діти можуть вчитися у своїх однолітків і разом із ними, а також бачити, що кожна дитина може бути взірцем для наслідування.

Відео для ознайомлення «Макс щодня стикається з комунікаційним бар’єром»

Діти можуть переглядати та слухати вміст програми EiS самостійно і коли захочуть. Ви самі визначаєте свій ритм навчання.

Додаток інтуїтивно зрозумілий у використанні навіть для дітей з когнітивними порушеннями. Дизайн навмисно дуже мінімалізований – без зайвих, відволікаючих моментів.

Додаток EiS пропонує низький пороговий вступ до вивчення знаків без будь-яких попередніх знань.

Для дорослих, які супроводжують дітей, додаток EiS також пропонує швидкий спосіб вивчити базовий словниковий запас знаків і знайти слова.

Як родини можуть знайти EiS-додаток?

Для Android-гаджетів

Для Apple-гаджетів

Як можна зареєструватися у EiS-додатку?

  1. Щоб мати можливість розпочати дії, завантажте EiS-додаток на той гаджет, у якому Ви будете його використовувати.
  2. Зареєструйтеся у EiS-додатку, використовуючи свою електронну пошту та пароль. Ви одразу отримаєте на цю електронну адресу лист про підтвердження. Клікніть по лінку в цьому листі, тоді Ваш акаунт буде встановлено.

Після початкового завантаження вмісту через Wi-Fi додаток EiS також доступний офлайн.

  1. Проінформуйте пані Анке Шьоттлер (eisapp@ds-buendnis-ukraine.de) про те, з якою електронною адресою Ви пройшли реєстрацію. Так можна ідентифікувати Ваш акаунт і запустити безкоштовно Ваш сімейний абонемент на гаджетах у кількості до 5 штук.

Якщо у Вас залишилися питання, зверніться до пані Анке Шьоттлер (eisapp@ds-buendnis-ukraine.de), яка є керівницею «словникової фабрики».

Матеріал створений за підтримки EnableMeUkraine

Позначки: