Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Об’єднуємось заради допомоги постраждалим від війни

Об’єднуємось заради допомоги постраждалим від війни

Національна Асамблея людей з інвалідністю України за фінансування Європейського Союзу реалізує проєкт з надання гуманітарної допомоги постраждалому від війни населенню в Україні

Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) розпочинає реалізацію проєкт: “Надання міжсекторальної гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню в Україні”.

Цей проєкт – частина великого проєкту Консорціуму ACCESS, партнером якого є, в тому числі Національна Асамблея людей з інвалідністю України.

Партнери консорціуму ACCESS є:

– Компанія «Людина в біді» (People in Need) www.peopleinneed.cz

– Філія компанії «Людина в біді» в Україні ukraine.peopleinneed.net/ua/

– Агентство з питань технічного співробітництва та розвитку (ACTED) www.acted.org

– Ініціатива REACH www.reach-initiative.org

– Благодійний фонд «Право на захист» r2p.org.ua

– Благодійна організація  «Благодійний фонд «NEW WAY» newway.ngo

– Генеральний директорат Європейського Союзу з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги (ECHO) www.ec.europa.eu/echo

Основною метою проєкту є виявлення та задоволення потреб осіб з інвалідністю та постраждалих від війни населенню в Україні.

За словами керівника проєкту Юрія Васильченка: «Цивілізований світ об’єднався навколо України. Ми повинні спільно допомагати та підтримувати один одного, особливо коли хтось з нас знаходиться в біді».

До виконання зазначеного проєкту долучено сім областей України, серед яких: Полтавська, Дніпропетровська, Запорізька, Сумська, Херсонська, Харківська та Київська області. В кожній області проєкт буде втілено мінімум у двох територіальних громадах.

В рамках проєкту передбачено надання людям з інвалідністю соціально-правових консультацій, грошової допомоги, гігієнічних наборів, а також надання допомоги у якості асистивних технологій.

Тривалість проєкту 8 місяців.

Цей матеріал стосується заходів із надання гуманітарної допомоги за фінансової підтримки Європейського Союзу. Викладені тут погляди не повинні розглядатись як відображення офіційної позиції Європейського Союзу, а Європейська Комісія не несе відповідальності за будь-яке використання інформації, що міститься в цьому матеріалі.