Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Прикарпаття: гуманітарна допомога від громадської організації «Ротарі-Клуб»

Прикарпаття: гуманітарна допомога від громадської організації «Ротарі-Клуб»

Івано-Франківська обласна військова адміністрація організувала щоденну роботу щодо отримання, сортування та відправки благодійної допомоги. Міжнародні, місцеві громадські організації активно допомагають зібрати необхідну допомогу для переселенців, потребу яких ми вивчаємо щоденно. Про це розповіла заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко.

«На Прикарпаття надійшла гуманітарна допомога від громадської організації «Ротарі-Клуб» для потреб декількох обласних закладів соціальної сфери, де проживають внутрішньо переміщені люди похилого віку та особи з інвалідністю. А це – продукти харчування, побутова хімія, одноразові халати, верхній одяг для діток, засоби гігієни, які застосовуватимуться при догляді за дітьми та лежачими хворими», – зазначила Людмила Сірко.

Заступниця голови ОДА  переконана, що завдяки подальшій плідній співпраці з іноземними партнерами, волонтерськими організаціями заклади соціальної сфери Івано-Франківщини, де проживають внутрішньо-переміщені люди, будуть забезпечені усім необхідним.

«Висловлюємо щирі слова вдячності благодійним організаціям, які допомагають внутрішньо переміщеним людям у нелегкий час. Щиро вдячні за таку потрібну допомогу», – наголосила посадовиця.

Джерело