Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Мобільні медико-психологічні бригади Червоного Хреста по Хмельницькій області

Мобільні медико-психологічні бригади Червоного Хреста по Хмельницькій області

Товариство Червоного Хреста на постійні основі проводить виїзди мобільних медико-психологічних бригад по населених пунктах Хмельницької області. Джерело

Про допомогу

Мобільні медико-психологічні бригади – проєкт, який у Хмельницькій області спільно реалізують Норвезький Червоний Хрест та Хмельницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України. Проєкт здійснюється за підтримки Хмельницької обласної військової адміністрації, районних державних адміністрацій області та органів місцевої влади.
В рамках проєкту надається медична допомога внутрішньо переміщеним особам та місцевим жителям у невеликих населених пунктах Хмельницької області. Зокрема, огляд лікарів, діагностика, направлення до фахівців. За потреби працівники мобільних бригад надають необхідні медикаменти.
Всі послуги мобільні бригади надають за місцем розміщення безплатно, без попереднього запису. Наразі наявні такі лікарі: сімейний лікар, психолог, гінеколог. Актуальність лікарів, які будуть присутні саме у Вашому населеному пункті можна дізнатися за номером телефона. 

Телефон: 0673147708

Товариство Червоного Хреста України у Хмельницькій області: http://surl.li/dyghy

Позначки: