Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Львівська міськрада виплатить 26 тис. грн на одноразову допомогу ВПО

Львівська міськрада виплатить 26 тис. грн на одноразову допомогу ВПО

Міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження про надання одноразової матеріальної допомоги внутрішньо переміщеним особам. Джерело

Підстава для виплати грошової допомоги ВПО

Згідно з розпорядженням № 41 від 15 лютого, комісія, розглянувши заяви громадян щодо надання одноразової матеріальної допомоги для мешканців м. Львова та внутрішньо переміщених осіб вирішила:

  1. Надати з бюджету Львівської міської територіальної громади одноразову матеріальну допомогу внутрішньо переміщеним особам на загальну суму 26 000 грн.
  2. Управлінню соціального захисту департаменту гуманітарної політики провести виплату відповідно до пункту 1 коштами, передбаченими у бюджеті Львівської міської територіальної громади на 2024 рік у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської міської територіальної громади.

Як подати самостійно заяву про надання такої допомоги

По перше вам потрібно перейти за посиланням та прочитати детальніше про державну грошову допомогу яка надаєтся раз на рік. По друге вам потрібно подати:

  1. заяву;
  2. документи, що підтверджують ваш критерій вразливості (це може бути довідка ВПО, посвідчення особи з інвалідністю тощо).