Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Літній відпочинок дітей з інвалідністю в Європі – фінансова допомога

Літній відпочинок дітей з інвалідністю в Європі – фінансова допомога

Для дітей з різними видами інвалідності існують спеціальні літні табори відпочинку з програмами, які враховують їхні потреби. Для дітей з порушеннями зору, слуху та мовлення, опорно-рухового апарату, а також дітей, які страждають на цукровий діабет, існують програми, які дозволяють їм насолоджуватися літнім відпочинком. Крім того, лікарі можуть встановити індивідуальну програму оздоровлення для кожної дитини залежно від стану її здоров’я.

У Німеччині є програма FoB-Paderborn, створена спеціально для людей з інвалідністю. Вона дозволяє дітям з інвалідністю відпочити в готелях та пансіонатах, де створені всі необхідні умови для перебування людей, які пересуваються на кріслах колісних. У таких готелях є спеціальні кімнати з підйомниками, адаптовані ванни та туалети, широкі двері та коридори, а також доступ до інтернету.

У Іспанії існує програма Turismoaccesible (Доступний туризм), спрямована на розвиток туризму для людей з інвалідністю. У рамках цієї програми діти з інвалідністю можуть відпочивати в готелях, де створені спеціальні умови для тих, хто користується кріслом колісним. Забезпечується можливість відвідувати екскурсії та музеї з допомогою спеціальних екскурсоводів.

У Франції програма HéraultHanditourisme надає послуги для туристів з інвалідністю, включно з організацією транспорту, проживання та екскурсій. Крім того, у забезпечуються безкоштовні транспортні послуги для людей з інвалідністю.

Фінансова допомога для відпустки з дитиною з інвалідністю

Організації, які допомагають фінансово:

TheFamilyFund – надає гранти на потреби дітей з інвалідністю, зокрема гранти на відпустку та страхування подорожей.

Turn2Us – допомагає людям з обмеженими ресурсами знайти гранти на відпустку.

SkyBadger – надає широкий спектр інформації для допомоги сім’ям, які доглядають за дитиною з інвалідністю.

Існує також низка благодійних організацій, які здійснюють бажання для дітей із невиліковними захворюваннями. Ці благодійні організації можуть створити свято для дитини та взяти всі витрати на себе.

Make-A-Wish

DreamsComeTrue

HappyDaysChildren’sCharity

Усі ці програми та послуги дозволяють зробити літній відпочинок не тільки приємним, але й корисним для дитини з інвалідністю. Адже окрім гарних емоцій, дитина набуде незабутнього досвіду, спілкування та зможе пройти якісну реабілітацію і лікування.

Матеріал створений за підтримки EnableMeUkraine