Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Карітас України разом з гуманітарними організаціями в Україні переглянули розмір щомісячних виплат багатоцільової грошової допомоги найбільш вразливим постраждалим від війни людям

Карітас України разом з гуманітарними організаціями в Україні переглянули розмір щомісячних виплат багатоцільової грошової допомоги найбільш вразливим постраждалим від війни людям

З 1 жовтня 2023 року, вразливі верстви населення отримуватимуть 3 600 грн для кожного члена домогосподарства, замість раніше виплачуваних 2 200 грн. 

Гуманітарні організації регулярно переглядатимуть цю суму, зважаючи на розвиток ситуації через війну в Україні.

Багатоцільова грошова допомога надається місцевими організаціями Карітас: Одеса, Запоріжжя, Харків, Краматорськ та Волноваха у Донецькій області, Херсон, Полтава, Івано-Франківськ, Коломия, Стрий, Жовква, Тернопіль, Волинь.

Оскільки кількість грантів є обмеженою, бенефіціари мають відповідати критеріям вразливості.
 
Актуальну інформацію про умови отримання багатоцільової грошової допомоги можна отримати за телефоном гарячої лінії:
0800336734

❗️Оформлення багатоцільової грошової допомоги, яку надає Карітас України, відбувається лише його працівниками при осередках Карітасу або працівниками Карітасу у складі виїзних мобільних груп та під час дистанційної реєстрації.

Жодних миттєвих зарахувань на банківську картку бенефіціара або зборів персональних даних через чат-боти або Telegram-канали Карітас України не здійснює.

Контакти осередку Карітасу у Вашому регіоні за посиланням: https://bit.ly/3t5CUz9

Також Карітас України не вимагає плату, не бере комісію на жодному з етапів надання гуманітарної допомоги.

Місцеві організації Карітас України при оформленні грошової допомоги можуть просити надати банківські реквізити для переказу коштів, але ніколи не просять повідомити ваш CVV-код (тризначний код на звороті картки).

Він не потрібний співробітникам для оформлення допомоги. Якщо ви повідомили кому-небудь свій CVV-код, зв’яжіться з вашим банком і негайно заблокуйте картку.