Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Карітас України продовжує проєкт “Ремонти домогосподарств” у 5 областях України

Карітас України продовжує проєкт “Ремонти домогосподарств” у 5 областях України

Відкрито прийом заявок для участі у проєкті Карітас України за підтримки УВКБ ООН “Ремонти домогосподарств в Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій і Житомирській областях”. Джерело

Про допомогу

Проект забезпечить малий/середній ремонт житла для домогосподарств у окремих громадах областей, що постраждали від російської агресії, якщо житло було пошкоджено, але фактично ціле та придатне для проживання. Під малим/середнім ремонтом розуміються незначні пошкодження житла, до яких, зокрема, входять відновлення розбитих вікон і дверей, обвалення підвісної стелі, незначні пошкодження даху, незначний ремонт електрики та водопровідних труб всередині житла тощо. Формат надання допомоги буде залежати від потреб домогосподарств, а також він може відрізнятися у різних територіальних громадах. Натомість соціальні працівники та інженери проекту сприятимуть домогосподарствам у ефективному проведенні ремонтів, у тому числі шляхом надання консультацій та технічних порад.
У межах проекту допомогу можу домогосподарства, що зазнали незначних пошкоджень внаслідок російської агресії та не отримували допомогу від держави або іншої організації на відновлення пошкоджень власного житла, постраждалого від російської агресії. Домогосподарства з доходом нижче 5400 грн/особа/місяць:

  • які втратили джерело доходу
  • відповідають одному з наступних критерії вразливості: одинокі батькі  дітей віком до 18 років; родина, у якій є вагітна жінка або мати з дитиною до 3-х років; багатодітна родина; член родини має інвалідність, або тяжке/хронічне захворювання; самотня людина похилого віку (60+) або домогосподарство, яке складається з одного-двох літніх людей, які не мають підтримки рідних.

Куди звертатися

Після заповнення анкети Вам зателефонує співробітник Карітас, щоб домовитися про відвідування. Форма доступна за посиланням:

  • Запоріжжя: https://lnnk.in/cIfM. Також заявку можна лишити у будні дні, з 10:00 до 16:00 за телефоном: 0671178212. Штаб Карітас Запоріжжя знаходиться за адресою: Запоріжжя, вул. Семафорна, 8 (каб. 12), будні дні, з 9:00 до 17:00.
  • Миколаїв: https://goo.su/E3QsN6. Телефон для довідок: 0994234948.
  • Зеленодольській ОТГ Дніпропетровської області та Високопільській ОТГ Херсонської області – звертатись можна у будні, з 9:00 до 15:00, за телефонами: 0671194345, 0671176481. Реєстрація потенційних бенефіціарів здійснюється за адресою: Кривий Ріг, вул. Івана Франка, 8.
  • Житомир https://goo.su/QDAEY. Заявку можна лишити за телефоном: 0672001055. Реєстрація потенційних бенефіціарів здійснюється за адресою: Житомир, вул. Сурина Гора, 32.

 P.S. Заповнення цієї заявки не гарантує отримання допомоги. Вам треба очікувати, що інженер та соціальний працівник, можливо, з представником уряду, відвідають Ваше домогосподарство для визначення чи підлягаєте Ви для участі у проєкті та технічної оцінки пошкоджень Вашого домогосподарства. Під малим та середнім ремонтом розуміються пошкодження житла, до яких, зокрема, входять відновлення розбитих вікон і дверей, обвалення підвісної стелі, пошкодження даху, ремонт електрики та водопровідних труб всередині житла тощо. Заявки приймають тільки при наявності оригіналів усіх документів: паспорт та ІНН усіх членів родини, довідка IBAN з номером банківського рахунку, документ, який підтверджує категорію вразливості, акт про пошкоджене житло, документ про власність житла.