Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Хто і як може повторно отримати грошову допомогу

Хто і як може повторно отримати грошову допомогу

В зв’язку з війною, в нашій країні багато людей, які потребують грошової допомоги. Багато хто вже отримував її від міжнародних організацій, але життєві обставини змушують шукати подальшої підтримки.  Якщо ви отримали допомогу одним зарахуванням за три місяці – повторно звертатися за допомогою ви можете, через 6 місяців, якщо ви отримували допомогу напротязі 3-х місяців – звертатися можна через три місяці після останнього зарахування, до будь якої іншої організації.

Про організації

Програма багатоцільової грошової допомоги від Естонської ради у справах біженців: організація підтримує різні цільові групи у наступних областях: Запорізька, Донецька, Луганська, Харківська, Херсонська, Миколаївська. Багатоцільова грошова допомога надається на основі оцінки домогосподарства на предмет відповідності соціально-економічним критеріям та критеріям вразливості. Якщо по Вашій заяві було ухвалено позитивне остаточне рішення, розмір допомоги складатиме 3600 грн. на місяць для однієї особи протягом 3-х місяців. Багатоцільова грошова допомога перераховується на банківський рахунок, зазначений Вами. Повторно подати заяву на отримання багатоцільової грошової допомоги Ви можете за шість місяців після отримання попередньої виплати.

Благодійна організація Карітас Україна надає різносторонню допомогу, в тому числі і грошову, переселенцям та людям певних категорій, таких як: люди з інвалідністю, самотні батьки, багатодітні сім’ї і т.д.(в кожній програмі допомоги є свої критерії). Підрозділи організації є в багатьох містах країни, для того щоб дізнатися про актуальні програми допомоги, слідкуйте за їх соціальними мережами, або звертайтеся безпосередньо до організації в вашому місті.  В деяких програмах є можливість отримувати допомогу повторно після того, як пройшло три місяці.

Міжнародна гуманітарна організація World Vision надає фінансову допомогу ВПО. Допомогу надають сім’ям з категоріями: домогосподарство очолюване жінкою; домогосподарство з вагітними/годуючими жінками; домогосподарство з людьми похилого віку (включаючи ДГ, які очолюють самотні/старші люди); неповне домогосподарство, яке очолює мама/тато; домогосподарство з дітьми; домогосподарство, члени яких мають хронічні захворювання; домогосподарство з особами з обмеженими можливостями. Допомогу можуть отримати родини з числа ВПО, які не отримували протягом 3 останніх місяців грошову допомогу від міжнародних організацій.

УВКБ ООН одна з організацій, яка надає найбільше фінансової підтримки. Подати заявку можуть не тільки вразливі вимушено переміщені особи, але й постраждалі від військових дій у певних регіонах, а також ті, хто повернувся до свого постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону). Чи можете ви зареєструватись повторно на грошову допомогу від УВКБ ООН? На жаль, ні. Участь у програмі грошової допомоги від УВКБ ООН одноразова. Якщо буде поновлення програми для тих, хто вже реєструвався раніше, вас буде проінформовано додатково, на наших ресурсах.

ADRA Ukraine допомагає постраждалим під час конфліктів та катастроф, переселенцям та їхнім сім’ям, дітям-сиротам, вихованцям дитячих будинків та притулків, пацієнтам лікарень, допомагає людям у гарячих точках, неповноправним особам і людям похилого віку, пропагує здоровий спосіб життя.

Міжнародна, благодійна організація  ACTED надає підтримку сім’ям, які проживають у Сумській, Харківській, Чернігівській , Миколаївській і Запорізькій області, у певних теріторіальниї громадах, які знаходяться на прифронтових теріторіях, також допомогають переселенцям у колективних центрах.

NRC нещодавно провели реєстрацію на отримання грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб, а також громадян України, які проживають в районах, постраждалих внаслідок бойових дій. Наразі продовжують оброблювати велику кількість отриманих заявок та вже почали розсилати повідомлення з результатами проходження відбору та здійснювати перші виплати.

Куди звертатися

Для отримання допомоги від Естонської ради у справах біженців зателефонуйте за номером 0671052803, реєстрація звернень з приводу надання допомоги здійснюється з понеділка по середу з 9:00 до 12:00. Організація дуже добре зарекомендувала себе швидкими виплатами, але будьте терплячі, додзвонитися вкрай важко. Більше інформації за посиланням: https://bit.ly/3EYA0yZ

Для того щоб дізнатися адресу, або телефон фонду Карітас Україна, перейдіть за посиланням: https://bit.ly/3t5CUz9 Організація постійно впроваджує програми допомоги для певних категорій населення, тому слідкуйте за новинами, щоб завжди бути в курсі відкриття нових програм.

Для того щоб знати актуальну інформацію про реєстрації на отримання допомоги від World Vision, слідкуйте за новинами на нашому сайті або на сторінках організації: https://lnnk.in/eUhM 

Для отримання допомоги від УВКБ ООН, слідкуйте за новинами або підписуйтесь на телеграм канал вашого міста: https://lnnk.in/hcjC 

Щоб дізнатися більше інформації про допомогу, яку надає ADRA Ukraine, переходьте за посиланням: https://lnnk.in/iNf3 

Як отримати допомогу від ACTEDhttps://lnnk.in/eGh9 

Більше про міжнародну благодійну організацію ACTED: https://lnnk.in/f5fV