Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Грошова допомога від Карітас на ремонт пошкодженого житла у Запоріжжі

Грошова допомога від Карітас на ремонт пошкодженого житла у Запоріжжі

Карітас Запоріжжя продовжує проєкт Карітасу України “Ремонти домогосподарств” у  Запорізькій області. Джерело

Про допомогу

 Мета проєкту: надання фінансової допомоги на проведення малого та середнього ремонту житла для осіб/домогосподарств у Запоріжжі, що постраждало внаслідок російської агресії. Грошову допомогу на ремонт можуть отримати: домогосподарства, що зазнали пошкоджень внаслідок російської агресії після 24 лютого 2022р., домогосподарства, які не отримували допомогу від держави або іншої організації на відновлення пошкоджень власного житла, постраждалого від російської агресії, домогосподарства з доходом нижче 5400 грн/особа/місяць, які втратили джерело доходу, або відповідати одному з наступних критерії вразливості:

  • одинока матір/одинокий батько або опікун однієї дитини чи декількох дітей віком до 18 років
  • родина, у якій є вагітна жінка або мати з дитиною до 3-х років
  • багатодітна родина (три чи більше неповнолітніх дітей
  • член родини має інвалідність або тяжке/хронічне захворювання
  • самотня людина похилого віку (60+) або домогосподарство, яке складається з одного-двох літніх людей, які не мають підтримки рідних

Заявки приймають тільки при наявності оригіналів усіх документів: паспорт та ІНН усіх членів родини, довідка IBAN з номером банківського рахунку, документ, який підтверджує категорію вразливості, акт про пошкоджене житло, документ про власність житла.

Куди звертатися

Консультацію можна отримати у приміщенні офісу БФ “Карітас Запоріжжя” за адресою: вул. Семафорна, 8 каб. 12. За детальною інформацією зверніться за телефоном: 0671178212 (будні дні з 10:00 до 16:00)

 P.S. Надана грошова допомога має бути використана домогосподарством виключно для проведення ремонту власними силами. Натомість соціальні працівники та інженери проекту сприятимуть домогосподарствам у ефективному проведенні ремонтів, у тому числі шляхом надання консультацій та технічних порад. Під малим та середнім ремонтом розуміються пошкодження житла, до яких, зокрема, входять відновлення розбитих вікон і дверей, обвалення підвісної стелі, пошкодження даху, ремонт електрики та водопровідних труб всередині житла тощо.