Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Гарячі обіди для незахищених верств населення на Харківщині

Гарячі обіди для незахищених верств населення на Харківщині

У Харкові продовжують працювати пункти видачі гарячого харчування для всіх, хто цього потребує. Також нещодавно такий пункт було відкрито у місті Чугуєві Харківської області. Джерело

Про допомогу

Гарячі обіди можна отримати кожного дня по буднях у Харкові. Продовжують працювати пункти видачі безкоштовного харчування для всіх, хто в цьому потребує. Також гаряче харчування безкоштовно видають у Чугуївській гормаді. Такий пункт у місті Чугуєві запрацював 12 липня. З собою обов’язково потрібно взяти посуд. Комплексний обід складається з першої та другої страв, а також напою. Гаряче харчування отримують переважно малозабезпечені літні люди, сім’ї з дітьми, малозабезпечені громадяни, тимчасово переміщені особи та всі ті, хто опинився у важкому становищі. Також обідами годують лікарів екстреної медичної допомоги та робітників житлово-комунальної сфери. У пунктах працюють 165 кухарів, які щодня готують близько 33 тис. порцій. Нагадаємо, що пункти видачі гарячого харчування для соціально незахищених категорій громадян працюють з 1 грудня 2022 року на базі 37 закладів загальної середньої освіти. Безперебійну роботу пунктів забезпечують альтернативні джерела енергії (генератори, дров’яні печі, малопотужні електроплити, дрова, паливо).

Куди звертатися

Пункти видачі гарячого харчування працюють у всіх районах міста Харкова, а також у місті Чугуєві. Адреси можете дізнатися за посиланнями. Місто Чугуїв – https://goo.su/y6Ti, Салтівський район – https://goo.su/2NGLkZ, Холодногірський район – https://goo.su/9XDm23, Основ’янський район – https://goo.su/IBz0n, Немишлянський район – https://goo.su/nEnBqH, Новобаварський район – https://goo.su/q5dug, Слобідський район – https://goo.su/WjlSMe, Індустріальний район – https://goo.su/JRGQ, Київський район – https://goo.su/Gy5lvUU, Шевченківський район – https://goo.su/Gy5lvUU.

Позначки: