Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Фінансова допомога українцям в Іспанії: подача заяви до 31 березня

Фінансова допомога українцям в Іспанії: подача заяви до 31 березня

Іспанія продовжує надавати підтримку біженцям з України, які знайшли прихисток на території країни. Уряд Іспанії запроваджує нову грошову допомогу українцям у розмірі 200 євро, яку можна витратити на покупку продуктів у місцевих магазинах. Дізнайтеся детальніше, як отримати кошти

Уряд Іспанії затвердив одноразову допомогу для низки осіб, у тому числі людей з низьким рівнем доходу та достатку. У охочих отримати продовольчий чек на 200 євро буде півтора місяця для подання відповідної заяви. Як отримати та хто може розраховувати на допомогу, читайте у матеріалі нижче.

Так, на те, щоб подати заяву для отримання коштів, уряд країни виділить півтора місяця, процедура має бути проведена в період з 15 лютого по 31 березня 2023 року.

За оцінками уряду Іспанії, на допомогу можуть претендувати близько 4,2 млн осіб.

Хто зможе отримати продовольчий чек у 200 євро?

Допомогу зможуть запросити люди, які:

• мали законне та фактичне місце проживання в Іспанії та проживали там безперервно протягом попереднього року;

• провадили діяльність від свого імені або від імені інших осіб, а також ті, хто зареєстрований у системі соціального забезпечення чи взаємного страхування;

• є безробітними, але при цьому зареєстровані в бюро з працевлаштування, незалежно від того, чи вони отримують допомогу з безробіття, чи субсидії;

• мали дохід менше ніж 27 тисяч євро на рік, а також спільне сімейне майно не перевищує 75 тисяч євро без урахування основного житла.

Хто не зможе отримати нову допомогу?

• особи, які одержують мінімальний прожитковий дохід;

• особи, які отримують пенсію, що виплачується за загальною схемою або спеціальною схемою соціального забезпечення, а також за державною пенсійною схемою;

• особи, які отримують аналогічну допомогу від товариств взаємодопомоги, альтернативних RETA (спеціальна схема соціального забезпечення для самозайнятих або приватних підприємців).

Куди звертатися для отримання допомоги?

Заява на запит чека у розмірі 200 євро має бути подана через електронний портал податкової адміністрації. Як ми писали вище, допомогу можна запросити у період з 15 лютого до 31 березня 2023 року.

У формі Податкового агентства повинен бути зазначений банківський рахунок особи, яка подає заяву, на яку він бажає отримати платіж.

Тим, хто планує отримати допомогу вперше, необхідно зареєструватися тут. Щоб почати реєстрацію в рядок, потрібно ввести ідентифікаційний номер іноземця (NIE).

У разі повідомлення про відхилення заявки, заявнику надається 10-денний термін для апеляції та подання документів та підтверджуючих документів, які він вважає важливими.

Джерело