Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Допомога працевлаштування та безкоштовні кар’єрні консультації від “Співдія Працевлаштування”

Допомога працевлаштування та безкоштовні кар’єрні консультації від “Співдія Працевлаштування”

Кар’єрні консультанти СпівДія Працевлаштування надають онлайн та офлайн консультації для шукачів роботи у 12 містах України. Джерело

Про допомогу

Співдія Працевлаштування проводить кар’єрні консультації для людей, які шукають роботу та забезпечують допомогу бізнесу у знаходженні нових людей.
Разом із кар’єрним консультантом Ви можете опрацювати питання визначення власних сильних професійних якостей, сформувати резюме та мотиваційний лист, навчитись ефективно користуватись інструментами пошуку роботи, підготуватись до співбесіди та розібрати інші запити, що можуть вам допомогти в процесі пошуку роботи та працевлаштування. Кар’єрні консультації надаються безкоштовно.
Проєкт реалізується за підтримки Європейського Союзу, Міністерства молоді та спорту України, спільно з Центром розвитку КСВ та експертною платформою Career Hub у межах програми «Мріємо та діємо». 

Онлайн форма для реєстрації: https://cutt.ly/CMANWx6

Додатково

Кар’єрні консультанти СпівДія Працевлаштування працюють в 12 регіонах України: Чернівці, Ужгород, Тернопіль, Львів, Луцьк, Хмельницький, Черкаси, Полтава, Рівне, Одеса, Дніпро, Івано-Франківськ.
Реєструйтесь в онлайн анкеті й невдовзі з вами зв’яжеться кар’єрний консультант, який призначить Вам онлайн чи офлайн зустріч.