Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Допомога на дитину: як отримати її за кордоном

Допомога на дитину: як отримати її за кордоном

Запитуєте – відповідаємо

Через війну правила оформлення допомоги було змінено і законні представники дитини можуть оформити заяву на отримання коштів дистанційно.

✍️ Заяву про допомогу при народженні дитини можна надіслати поштою до органу соцзахисту за місцем реєстрації.

📄 До заяви треба додати копії виданих компетентними органами країни перебування та легалізованих у встановленому порядку документів, які засвідчують народження дитини, а також копії документів, які засвідчують її походження, що є дійсними. Вірність перекладу або справжність підпису перекладача мають бути засвідчені нотаріально.

*****

Інформацію розміщено в рамках реалізації проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я (SRSHS)», який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України під керівництвом Momentum Wheels for Humanity (Momentum) за фінансової підтримки USAID.

Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity. Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.