Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Допоміжні засоби реабілітації від НАІУ отримали мешканці Опішнянської громади

Допоміжні засоби реабілітації від НАІУ отримали мешканці Опішнянської громади

Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) продовжує підтримувати людей в громадах. Нещодавно допоміжні засоби реабілітації, а саме слухові апарати отримали мешканці Опішнянської громади.

👉🏻 Анатолій Іванович втратив слух у 2014 році. Тоді він потрапив під обстріл й отримав контузію. Лікування триває досі, однак не дає бажаних результатів. Коли регіональні координаторки НАІУ передали йому слуховий апарат, на перший погляд мовчазний і стриманий чоловік не міг стримати емоцій.

👉🏻 Світлана Олександрівна втрачала слух поступово. Після смерті сина її фізичний стан значно погіршився, а попередні слухові апарати не допомагали без перешкод спілкуватися з людьми. Новий якісний прилад дав жінці змогу повернутися до повноцінного життя. Тепер пані Світлані не треба голосно говорити, аби її почули.

👉🏻 Тетяна Леонідівна через повномасштабне вторгнення була змушена покинути свою домівку і переїхати у безпечніший регіон. Жінка має порушення слуху, однак завдяки апарату нині може вільно спілкуватись та чути співрозмовників .

І таких історій безліч. Раді бути корисними і щодня допомагати тим, хто цього потребує.

Проєкт «Мультисекторальна гуманітарна допомога з урахуванням інвалідності для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), репатріантів, ветеранів та приймаючих громад в Україні» реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (GFFO), CBM та EDF.