Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Донабір заявок на отримання паливних брикетів в Дніпропетровській області

Донабір заявок на отримання паливних брикетів в Дніпропетровській області

Через велику кількість випадків невідповідності заявок умовам проєкту, “Елеос-Україна” проводить донабір заявок на паливні  брикети в наступних містах: Синельникове, Нікополь. Джерело

Про допомогу

Зверніть увагу, що паливні брикети надаються родинам від трьох осіб. Для тих, хто мешкає в будинку – брикети дубові або дубово-соснові – на родину 500 кг. Для того, щоб родина могла отримати допомогу заявник має надати документи 3 членів родини, включно з собою. Документи від заявника: довідку ВПО, якщо вона є, акт зруйнованого майна, якщо він є, паспорт (перша сторінки і прописка), ІПН. Документи від членів родини: паспорт або свідоцтво про народження, ІПН. При видачі допомоги буде підписаний акт прийому-передачі. Для надання допомоги підлягають родини-ВПО, які повернулися або, які постійно проживають у вказаних містах та відносяться до наступних категорій вразливості:

  • літні люди, яким понад 65 років
  • родини з дітьми, яким до 5 років
  • родини, де проживають особи з інвалідністю
  • багатодітні родини (більше 3 дітей)
  • домогосподарства, які очолені однією людиною (чоловіком чи жінкою)
  • малозабезпечені родини
  • родини, в яких пошкоджено житло

Куди звертатися

У м. Синельникове, паливні брикети, реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/rwSP3akF

У м. Нікополь, паливні брикети, реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/fwSP3hXh.

P.S. Важливо! Родини можуть отримати або набір утеплення або брикети. Якщо ви раніше отримували набір утеплення – ви не зможете отримати брикети. Всі індифікаційні коди будуть перевірятись на задвоєння.