Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Ділимося досвідом впровадження нових соціальних послуг у громадах

Ділимося досвідом впровадження нових соціальних послуг у громадах

Завершився дводенний семінар «Соціальні послуги в громадах для дітей та молоді з інвалідністю та їх родин під час дії воєнного стану», який проходив на базі  Інклюзивного простору неформального навчання в с Дорожнє Стрижавської територіальної громади Вінницької області.

Його мета – вивчення досвіду інших громад щодо організації послуг для дітей та молоді з інвалідністю, обмін кращими практиками.

Участь у заході взяли представники/ці місцевих органів влади, а також національних інституцій, які опікуються питаннями осіб з інвалідності.

 Колектив комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей з інвалідністю та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» та ГО «Відкриті серця» радо поділилися своїм досвідом роботи, а також розказали про законодавчі акти та практичні кроки щодо створення у громадах соціальних послуг для дітей та молоді з інвалідністю під час воєнного стану, зокрема послуг раннього втручання та підтриманого проживання.

Крім того, йшлося про забезпечення послуг денного перебування та тимчасового відпочинку для батьків, що виховують дітей з інвалідністю, як альтернатив інституційного догляду в інтернатних закладах, форми організації денного перебування, фінансування послуги денного догляду.

Захід проводився в рамках проєкту «Криза в Україні: Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю (2-га фаза)», який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму інвалідності (EDF) та Християнської місії незрячих (СBM).

#EDF #CBM #НАІУ #соціальні_послуги  #інклюзивні_громади  #підтриманне_проживання #раннє_втручання  #денний_догляд #підтримане_проживання