Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Центри “ЯМаріуполь” збільшують продуктовий набір для маріупольців

Центри “ЯМаріуполь” збільшують продуктовий набір для маріупольців

Наприкінці жовтня центри «ЯМаріуполь» анонсують збільшення продуктових наборів з урахуванням побажань маріупольців. Джерело

Про програму допомоги

“Наше завдання – покращити послугу підтримки, щоб маріупольцям було комфортно отримувати допомогу без зайвого часу. У проведенному соціальному опитуванні маріупольці виявили бажання отримувати одразу збільшену продуктову допомогу. Виконуємо! Центри “ЯМаріуполь” – місце комфортної підтримки”, – міський голова Вадим Бойченко.

Продуктові набори стануть більшими і різноманітнішими, а видаватимуть їх з періодичністю 1 раз на три тижні. У центрі врахували запити маріупольців та додали до стандартного набору більше різноманіття круп, мариновані овочі та м’ясні паштети. 

Додаткові питання з приводу отримання допомоги можна задати у центрах “ЯМаріуполь” у вашому регіоні чи контакт-центрі: ☎️ 0503451555; ☎️ 0673451555

Додатково

Центри “ЯМаріуполь” працюють за графіком з 8.00 до 18.00, вихідний – неділя. Дзвінки до контакт-центру приймають з 8.00 до 17.00.

У кожному центрі “ЯМаріуполь” діють як місцеві програми підтримки, так і загальні проекти для всіх центрів. Загалом, можна виділити такі соціальні інінціативи, які наразі реалізуються:

  • Пакунок малюка. Його отримають батьки, в яких народилася дитина у 2022 році. Це пам’ятні сувеніри та грошовий сертифікат на 16 тисяч гривень
  • Зимовий одяг для дітей. Допомога розрахована на дітей віком до 14 років. Батьки можуть залишити заяву на отримання зимового одягу.
  • Ноутбуки для випускників та учнів 11-х класів.
  • Набір школяра 5-11 класів. Від наборів зошитів, ручок та олівців, до циркулів та транспортирів.