Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Безоплатна психологічна та психіатрична допомога • Як і куди звернутись • Практичні поради з самодопомоги (Буклет) 

Безоплатна психологічна та психіатрична допомога • Як і куди звернутись • Практичні поради з самодопомоги (Буклет) 

Відчуваєте постійне виснаження і втому? Стало складно спілкуватися з людьми, а нічого навколо не викликає інтересу та задоволення? За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, 2 мільйони 800 тисяч українців нині страждають від депресії.

Аби підтримати тих, хто зіткнувся із проблемами ментального здоров’я, команда Національної Асамблеї людей з інвалідністю України розробила буклет із практичними порадами з самодопомоги.

У ньому ми зібрали матеріали, що оприлюднювалися на сайтах Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Національної служби здоров’я України, зокрема в межах впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативи першої леді України Олени Зеленської.

Про що розповідаємо?
✔️ симптоми, які свідчать про те, що вам варто звернутися за психологічною допомогою;
✔️ заклади та лікарів, які надають психологічну допомогу;
✔️ базову психологічну допомогу, яка безкоштовно надається в межах первинної медичної допомоги;
✔️ основні психологічні послуги, які безкоштовно надаються сімейними лікарями, лікарями-терапевтами, та лікарями-педіатрами;
✔️ практичні поради з самодопомоги.

Завантажити посібник можна на нашому сайті: https://bit.ly/3xilvWt.
Дбайте про своє ментальне здоров’я та бережіть себе!

Ця публікація була розроблена Всеукраїнським громадським об’єднанням «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» в рамках реалізації проєкту «Мультисекторальна гуманітарна допомога для ВПО, осіб, які повертаються, ветеранів та приймаючих громад в Україні», за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (GFFO), Християнської місії незрячих (CBM) та Європейського форуму інвалідності (EDF).

#НАІУ#CBM#EDF#GFFO#допомога