Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Безкоштовний магазин ДякуЮ у Чернігові надає необхідні речі та гуманітарну допомогу

Безкоштовний магазин ДякуЮ у Чернігові надає необхідні речі та гуманітарну допомогу

Соціальний проект Безкоштовний магазин ДякуЮ, це проект, який допомагає малозабезпеченим та багатодітним родинам, пенсіонерам, особам з інвалідністю, матерям-одиначкам, переселенцям та іншим категоріям людей, які опинилися в важких життєвих обставинах. Джерело

Про допомогу

Проект долучає людей до збору речей (одяг, взуття, іграшки, книги, техніка і т.д.) якими ви вже не користуєтесь, тільки для однієї цілі: допомогти ближньому. Всі речі, які приносять до магазину ДякуЮ волонтери роздають соціально-незахищеним верствам населення. Вони зможуть все це взяти абсолютно безкоштовно. Наразі відкрита реєстраційна форма для ВПО з дітками на продуктову допомогу.

Куди звертатися

Онлайн форма на допомогу відкрита за посиланням: https://is.gd/5rqtSI. Магазин знаходиться на території ринку Масани за адресою: Чернігів, вул. Красносільського 59. Номер телефону організатора соціального проєкту “Безкоштовний Магазин ДякуЮ” Юлії Гребнєвої: 0631508880.

P.S. У магазині ходить грошова одиниця – це слово ДякуЮ. За слово ДякуЮ можна придбати усе, що необхідно для людини, котра звертається. Гасло проекту: “Потребуєшь – візьми, маєш змогу – принеси”.

Позначки: