Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Безкоштовна медицина для ВПО

Безкоштовна медицина для ВПО

Кабінет Міністрів України повідомляє, про безкоштовне лікування, ліки та операції ВПО, а також безкоштовне обстеження МРТ та КТ для онкохворих ВПО. Програма діє лише в медичних закладах які уклали договір з НСЗУ.

Про програму безктоштовного лікавання, операцій та ліків

Отримати допомогу можуть всі ВПО за умови наявності у медичному закладі ліків та обладнання. Программа діє за підтримки “Доступні ліки”, тому отримати додаткову інформацію завжди можна за номером гарячої лінії МОЗ. Також інформуємо Вас про можливість безкоштовного виклику швидкої в незалежності від місця знаходження в Україні. Безкоштовна медицина гарантована у випадках потреби в амбулаторній або плановій допомозі.

Отримати додаткову інформацію НСЗУ: 16-77 , та гаряча лінія МОЗ: 0800505201, 0800505855

Про безкоштовне МРТ та КТ для ВПО

Наразі пацієнти з онкологією мають можливість пройти безкоштовне МРТ і КТ, а також діагностику і лікування онкологічних хвороб. Послуги входять до Програми медичних гарантій та є безоплатними для пацієнтів. Такі вартісні методи діагностики, як МРТ і КТ входять у пакет хімієтерапевтичного лікування. За хімієтерапевтичне лікування дітей і дорослих у стаціонарних та амбулаторних умовах у медзакладах, які підписали відповідні пакети з НСЗУ, пацієнти платити не повинні. За лікування пацієнтів медичним закладам платить НСЗУ.