![](https://dopomoha-info.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/dostup-vii-finansuyetsya-v-ramkah-gumanitarnoyi-dopomogy-yes-1024x264.png)
Національна Асамблея людей з інвалідністю України за фінансування Європейського Союзу реалізує проєкт з надання гуманітарної допомоги постраждалому від війни населенню в Україні
Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) розпочинає реалізацію проєкт: “Надання міжсекторальної гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню в Україні”.
Цей проєкт – частина великого проєкту Консорціуму ACCESS, партнером якого є, в тому числі Національна Асамблея людей з інвалідністю України.
Партнери консорціуму ACCESS є:
– Компанія «Людина в біді» (People in Need) www.peopleinneed.cz
– Філія компанії «Людина в біді» в Україні ukraine.peopleinneed.net/ua/
– Агентство з питань технічного співробітництва та розвитку (ACTED) www.acted.org
– Ініціатива REACH www.reach-initiative.org
– Благодійний фонд «Право на захист» r2p.org.ua
– Благодійна організація «Благодійний фонд «NEW WAY» newway.ngo
– Генеральний директорат Європейського Союзу з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги (ECHO) www.ec.europa.eu/echo
Основною метою проєкту є виявлення та задоволення потреб осіб з інвалідністю та постраждалих від війни населенню в Україні.
За словами керівника проєкту Юрія Васильченка: «Цивілізований світ об’єднався навколо України. Ми повинні спільно допомагати та підтримувати один одного, особливо коли хтось з нас знаходиться в біді».
До виконання зазначеного проєкту долучено сім областей України, серед яких: Полтавська, Дніпропетровська, Запорізька, Сумська, Херсонська, Харківська та Київська області. В кожній області проєкт буде втілено мінімум у двох територіальних громадах.
В рамках проєкту передбачено надання людям з інвалідністю соціально-правових консультацій, грошової допомоги, гігієнічних наборів, а також надання допомоги у якості асистивних технологій.
Тривалість проєкту 8 місяців.
Цей матеріал стосується заходів із надання гуманітарної допомоги за фінансової підтримки Європейського Союзу. Викладені тут погляди не повинні розглядатись як відображення офіційної позиції Європейського Союзу, а Європейська Комісія не несе відповідальності за будь-яке використання інформації, що міститься в цьому матеріалі.