Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Як знайти лікарню, яка бере участь у Програмі медичних гарантій,  щоб отримати безоплатно необхідну послугу?

Як знайти лікарню, яка бере участь у Програмі медичних гарантій,  щоб отримати безоплатно необхідну послугу?

Кабінет Міністрів України в грудні 2022 року ухвалив Порядок реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2023 році.

Програма медичних гарантій на цей рік включає 39 пакетів медичних послуг, якими охоплюється первинна, спеціалізована та високоспеціалізована допомога, екстрена, паліативна допомога та медична реабілітація, медична допомога дітям до 16 років, допомога при вагітності та пологах тощо.

Важливо, що вказаний Порядок поширюється на всі заклади охорони здоров’я, які відповідають Вимогам до надавача послуг з медичного обслуговування населення. Зазначені Вимоги, окрім іншого, передбачають наявність умов для медичного обслуговування та вільного доступу до будівель і приміщень надавача медичних послуг осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Щоб дізнатися, які медичні послуги надає безоплатно конкретний медичний заклад:

→ перейдіть за посиланням

→ оберіть потрібну область або населений пункт

→ оберіть одну чи декілька послуг

На сторінці відобразяться лікарні, які відповідають введеним Вами критеріям, а також їхні контактні дані.

Для введення доступні різні параметри пошуку: область, населений пункт, форма власності, надавач послуг, вид допомоги, напрям, група послуг тощо.

Корисні посилання:

Як реалізовуватиметься Програма медичних гарантій у 2023 році

Електронна карта місць надання первинної медичної допомоги

Електронна карта аптек-учасниць програми реімбурсації лікарських засобів

Створення цього матеріалу стало можливим завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я», який реалізується у рамках угоди про співпрацю № 7200AA18CA00032, що фінансується від 28 вересня 2018 року, і реалізується JSI Research & Training Institute Inc та Momentum Wheels for Humanity.   Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ) і не обов’язково відображає точку зору USAID чи уряду США. НАІУ є субпартнером Momentum Wheels for Humanity.