Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » ❓Як записатись на проходження ідентифікації у режимі відеоконференцзв’язку через веб-портал Пенсійного фонду України

❓Як записатись на проходження ідентифікації у режимі відеоконференцзв’язку через веб-портал Пенсійного фонду України

Для цього необхідно зробити наступні кроки:
Крок 1. Зайдіть на вебпортал електронних Послуг Пенсійного фонду України. У верхній частині екрану оберіть вкладку “Ідентифікація у режимі відеоконференцзв’язку” та натисніть на неї.

Крок 2. У формі, що з’явиться на екрані, заповніть всі поля, позначені зірочкою. Виконайте зазначені на екрані вказівки.

Заповніть необхідні дані; з випадаючого списку оберіть спосіб проведення відеоідентифікації через один із запропонованих додатків: Google Meet, Signal, Skype, Telegram, Viber, WhatsApp, Zoom; дайте згоду на передачу даних та натисніть “Подати заяву“.

До заяви можуть бути додані ідентифікаційні документи: паспорт, пенсійне посвідчення, довідка про присвоєння ідентифікаційного номера, свідоцтво про народження, трудова книжка тощо.

Після подачі заяви на проходження ідентифікації у режимі відеоконференцзв’язку, з вами зв’яжеться уповноважений працівник органу Пенсійного фонду України для узгодження часу та способу проведення відеоідентифікації.

Важливо! Відеоідентифікація здійснюється протягом 30 календарних днів, але не раніше 10 робочих днів з дати подання заяви (звернення).