Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » ❓ Якщо повернувся додому, чи треба змінювати місце перебування в Дії?

❓ Якщо повернувся додому, чи треба змінювати місце перебування в Дії?

➡️ Якщо ви повернулися до раніше покинутого постійного місця проживання, то потрібно подати заяву на скасування довідки ВПО через застосунок Дія або звернувшись до органу соцзахисту населення.

❗️ Зверніть увагу, вам не потрібно змінювати адресу фактичного місця проживання в Дії, потрібно просто знятися із обліку внутрішньо переміщених осіб. Якщо виникатимуть додаткові питання, за консультацією краще звернутися до УСЗН.

❗️ Якщо ви скасуєте довідку ВПО, то разом з цим припиняються виплати та пільги, які з цим пов’язані. Поновити довідку ВПО ви зможете, якщо знов будете змушені переїхати в іншу область з території, де ведуться активні бойові дії або тимчасово окупованої території.

*********

Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity. Зміст є від-повідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.

Позначки: