Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Новини » Міжнародна організація з міграції планує надати фінансову допомогу на оренду житла ВПО Київщини

Міжнародна організація з міграції планує надати фінансову допомогу на оренду житла ВПО Київщини

30 вересня відбулася робоча зустріч керівництва Київської ОВА із представниками Міжнародної організації з міграції (МОМ).

На зустрічі були присутні заступник голови Київської ОВА Сергій Білецький, директор Департаменту соціального захисту населення Ігор Міщан, координатор МОМ у Київській області Роберт Момайні, фахівець програми «Готівка на житло» МОМ Мередидд Рікс та фахівець із питань координації МОМ Максим Осаволюк.

Обговорили безпосередньо питання можливого надання фінансової допомоги на оренду житла вимушеним переселенцям, які проживають у місцях тимчасового розміщення на Київщині.

Як повідомлялося раніше, у Київській ОВА пройшла зустріч із представниками Міжнародної організації з міграції щодо допомоги у відновленні регіону.

Довідково.

Представництво МОМ в Україні надає допомогу внутрішньо переміщеним особам і людям, які зазнали наслідків російсько-української війни.

За 25 років діяльності в Україні МОМ, працюючи напряму або через своїх партнерів у проектах, надала допомогу понад 800 тис. мігрантів (українців та представників інших національностей), переміщених осіб, потенційних мігрантів, постраждалих від торгівлі людьми та представників інших уразливих груп.

Джерело: сайт Київської ОДА – https://koda.gov.ua/mizhnarodna-organizacziya-z-migracziyi-planuye-nadaty-finansovu-dopomogu-na-orendu-zhytla-vnutrishno-peremishhenym-osobam-kyyivshhyny/